Tvorba webových stránek a eShopůZaložit webové stránkyZaložit e-shop

Horké novinky

Vítejte na stránce rozhlednatanecnice.websnadno.cz v sekci Horké novinky

 

Dobrý den,chceme  vás všechny pozvat k nám do Koliby.25.3 cca od 19 hodin bude k tanci a poslechu hrát naše oblíbená a silvestrem prověřená kapela....Libor,Jana a Patrik.Teplo bude,jídlo určitě taky,Plzeň .........

Budeme se těšit   MĚJTE SE RÁDI A OPATRUJTE SE DÁJA A VLÁĎA

Hezký podvečer,máme za sebou další krásný víkend,počasí bylo ideální pro výšlap na rozhlednu.Zdá se,že o nás ví stále více lidí,což nás moc těší a dělá nám to velkou radost.Pro běžkaře chlapi Trojanovi vyjeli stopy od nádraží až sem k nám.Koukněte i na nové fotky.

MĚJTE SE RÁDI A OPATRUJTE SE Dája a Vláďa

 

Dobrý den,dnes je úterý,venku konečně nesněží.Čekáme na Milana s traktorem,až k nám dorazí a protáhne nám dolů cestu.Nebo vlastně i vám,pokud by se vám chtělo k nám vyrazit. Zítra má být polojasno,což bylo chvíli i včera. Vylezli jsme na Tanečnici a to co jsme viděli bylo nádherný.Kombinace sluníčka,sněhu a námrazy v celém výběžku.Prostě nádhera,která se jen tak nevidí.

kdyby se vám chtělo,tak doražte,stojí to za to...............MĚJTE SE RÁDI A OPATRUJTE SE Dája a Vláďa

 

Hezkou sobotu všem,dneska počasí nic moc na výlet na rozhlednu.Venku stále chumelí,jsou dva stupně pod nulou.

Přesto je tu krásně.Pokud by vás snad zlákal výlet k nám,můžete se klidně vydat.Cesta od Mikulášovic bývá  upravená díky práci pana Milana Šedy a jeho traktoru.(jen dneska asi bude zavátá po noční vánici).Vláďa stále odhrabuje přístup do restaurace a na rozhlednu hrablem zakoupeným v místním železářství u manželů Sýkorkových a ve vytopené restauraci můžete ochutnat skvělou klobásu na grilu z místního řeznictví manželů Moseových.Plzeň je naražená,teplých nápojů dostatek a za výšlap na kopec se můžete odměnit třeba domácí palačinkou.

A když né tento víkend,tak snad někdy za hezčího počasí........MĚJTE SE RÁDI A OPATRUJTE SE  Dája a Vláďa

 

TOPlist